O co se opírají konstrukce levných mobilních domů

Mobilní domy nepotřebují samy o sobě žádnou oporu, neboť jsou vystavěny jako komplexní celek a dopravovány na místo určení již sestavené, jedná se spíše o oporu pomyslnou, s níž konkurují na trhu ostatním objektům.

bydlení u jezera

Objekty za rozumnou cenu – v silné konkurenci na trhu nemovitostí obstojí ten, kdo může nabídnout rozumnou cenu společně s potřebnými parametry. Bohužel se obchodování s byty a rodinnými domy či rekreačními nemovitostmi posunulo až do mnohdy neúnosných rozměrů a ceny těchto komodit neodpovídají jejich reálné hodnotě. Tomuto trendu se snaží výrobci mobilních domů vyhnout.

krásná příroda

Úspora nákladů – jeden z významných důvodů, proč jít touto cestou zajištění bydlení, je maximální snížení nákladů na bydlení díky zateplení domu a deklarované energetické třídě B. Zároveň má každý klient možnost stát se téměř nezávislým na dodavatelích energií, jestliže upřednostní vytápění dřevem, vaření na propan-butanových zdrojích, vybuduje vlastní septik a studnu a nechá vystavět solární panely na ohřev vody či výrobu elektrické energie.

Vlastní pozemek – komukoli se dnes podaří získat vlastní pozemek, je ve značné výhodě. U levných mobilních domů může být i rekreační, tam je mnohem vyšší flexibilita, než u výstavby rodinných domů na stavebních parcelách, a jistou možností je umístit mobilní celoročně obyvatelnou dřevostavbu na místě stávající dosluhující chaty.

Příroda – mnoho lidí se dnes snaží získat byt ve městě vzhledem k lepším pracovním příležitostem a pohodlnějšímu dojíždění do zaměstnání, ale je také velký počet těch, co raději než město, preferují klid venkova. Jistě není nutné vyzdvihovat, jak významný vliv to m na naše zdraví, a zvláště v současné době si mnozí nás uvědomují důležitost tohoto kroku. Mnoho lidí zkrátka preferuje život skromnější, ale mnohem zdravější a samozřejmě také delší.