Na sex se musíte pořádně soustředit


i iv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Pozorujete někdy sportovce, například na atletickém mítinku, jak se důkladně soustředí před svým výkonem? Soustředění je proces, který však vyžaduje i sex. Aby stál za to, neměli byste být ničím rozptylováni, může totiž dojít k poklesu erekce a ke snížení tvorby testosteronu. Jaké rušivé vlivy na nás působí, a proč mívají muži problémy v sexuální oblasti?

televizní program

Stres – jestliže se chystáte k milostnému dobrodružství a máte v hlavě stále graf spotřeby materiálu ve vaší firmě anebo úkol, jímž vás pověřil šéf, abyste vypracovali přes víkend analýzu prodejní strategie vámi nabízeného zboží, budete v permanentním stresu a myslet při sexu na práci – to může dokonce skončit partnerským rozchodem. Oddělujte důsledně pracovní záležitosti od soukromých a vypomáhejte si při tom adaptogenními bylinkami na eliminaci vlivu stresu a tvorbu testosteronu. Díky adaptogenům pak nebudete potřebovat Viagru bez receptu.

sledování televize

Mobil – ponechat zapnutý mobil v průběhu milostných hrátek – to si koledujete o malér. Nekompromisně telefon vypínejte, máte plné právo na své soukromí.

Televize – v některých domácnostech mají lidé televizi i v ložnici a usínají u ní. Někdo dokonce sleduje televizní pořad i při sexu. Televize je jedním z nejsilnějších rušivých vlivů na vaši erekci, tak si zbytečně nekomplikujte život a televizi z ložnice rázným krokem vyprovoďte. Mnozí lidé ji nemají vůbec a žijí šťastným životem.

Spánkový deficit – mnohem lepší, než si naplánovat milování na večerní hodiny, je pořádně se vyspat a vyzkoušet to ráno. Je to přirozenější a navíc v této době je v těle nejvíce testosteronu. Spánku věnujte alespoň osm a půl hodiny souvislého času.

Parfém – parfémy dovedou srazit erekci až k nule. Uvědomte si, že muž chce svou partnerku cítit v přirozené podobě, nikoli aby si připadal jako v obchodě s drogerií a parfumerií.

Posted in Nezařazené