Zábava pro rodinu a přátelé

Zkuste vyzkoušet hru, která je stále více v oblibě v zahraničí i u nás. Nejen, že zažijete spoustu zábavy, ale také si užijete společné chvíle s přáteli a s rodinou. Laser game Vám nabídne spoustu zajímavých momentů, nástrah, týmové souhry, ale také rivality, mezi soupeřícími týmy.

DSC_0193

Jak už sám název napovídá, základem budou lasery a spousta akce a napětí. Na výběr budete mít ze dvou herních arén, na které se můžete virtuálně podívat, co Vás zhruba čeká a nemine. Hra se dále dělí na 11 tipů her, takže je možnost hrát sám za sebe, v týmech, nebo podle jiného tipu her. Při pravidelných návštěvách zde existuje věrnostní program, který se zaručeně dlouhodobě vyplatí. Strach nemusíte mít ani s parkování, je zde možnost zaparkovat přímo ve dvoře a můžete zde stát až 4 hodiny bezplatně. Dále je zde možnost zakoupení dárkového poukazu, který lze pořídit už od sta korun až po pět tisíc. Tyto poukazy by zaručeně ocenili vaše děti, které by zde mohli oslavit narozeniny se svými přáteli. To stejné platí také pro firmy, které zde mohou pořádat teambuildingové akce a společně tak stmelit kolektiv a týmovou práci, která v kanceláři chybí.

skupina-mensi(1)

V místě herny je samozřejmostí občerstvení, které se Vám bude po hře určitě hodit. Při hře budete zaručeně zpocení, jako myši a rozhodně Vám také vytráví. Pokud budete čekat na další hru, můžete využít místního fotbálku, nebo zkrácení času pomocí Xboxu. Hra trvá 12 minut, při které se budete modlit, ať už je její konec, protože kdo hru neošidí, ten si dá zaručeně do těla a domů bude odcházet příjemně unavený a plní dojmů.

Jestliže tedy hledáte nové zpestření a stále nevíte jaké, je tohle ta správná volba. Vyzvěte svoje přátelé nebo rodinu a vydejte se vstříc zábavě a novým zážitkům, která tato hra nabízí. Třeba překvapí Vás i vaše přátele a stanete se pravidelnými hráči.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup