Bongacams a Livejasmin erotický sex chat, ruské holky

Ono se to všechno stalo už dávno, ještě před Covidem a válkou mezi Ruskem a Ukrajinou. Kdy byl svět ještě normální. To lidé cestovali po celém světě, člověk si zaletěl do Moskvy a zpět, hned na to si zaletěl do Číny za prací. Žádná velká opatření nebyly a člověk žil tak nějak v pohodě. Píši to na začátku roku 2023 a spousta lidí v ČR se obává neskutečných záloh, poplatků za elektřinu, plynu, velkých nájmů, zdražení jídla a všeho. Ze dne na den člověk může přijít o práci, ten svět se nějak rychle změnil. Já budu psát o mých vzpomínkách z Ruska, kam jsem cestoval za prací, a hlavně za holkami. Nakonec jsem v Rusku strávil krásný celý měsíc a neskutečně si to tam užíval. Našel jsem si tam totiž na wi-fi na online webkamerách BONGACAMS a LIVEJASMIN dvě krásné ruské holky na sex.

Psal se rok 2019 a já létal pracovně do všech kontinentů světa. Jednou jsem byl 14 dní v Japonsku, podruhé v Austrálii, potřetí v Jihoafrické Republice a počtvrté v Kanadě. Jednou mě moje šéfová vyslala do Ruska. Prý jsem jediný, kdo umí rusky „no, umím přečíst azbuku :-D, pár slovíček a vět ze střední školy, ale stejně se tam bude mluvit anglicky“. A že mě čeká v Moskvě úkol, doladit smlouvy. Hned prvního května jsem odlétal z letiště Václava Havla „Ruzyně“ směr Moskva-Šeremetěvo. Tohle letiště přepraví asi třikrát více cestujících než pražské letiště. Byl tam docela šrumec, ale zvládl jsem to. Vízum jsem měl již připravené, takže na celnici to probíhalo hladce. „Privet, kak dela, kak dolgo ty zdes\‘ budesh\‘, ty zdes\‘ po rabote ili kak turist? Celník se usmál, pokynul mi na odchod a já si šel pro kufry.

žena na podlaze

Asi po hodině a půl jsem dostal bagáž, vzal Taxi a tradá do hotelu. Z letiště se jelo do centra Moskvy přibližně 50 minut. Cestou jsem se kochal uličkami, pozoroval lidi, auta a městský ruch. Koukal na ty jejich zajímavé kostely a chrámy. Rudé náměstí, Mauzoleum, Kreml, Manéžní náměstí, chrám Vasila Blaženého, Bolšoj těatr. Nový Arbat, Mauzoleum, Kreml, Bolšoj těatr. Hned jsem si vzpomněl na pohádku Mrazík. Jenže v Moskvě se žije i jinak. Vidíte zde multimilionáře, mrakodrapy, super luxusní auta, neskutečně bohaté lidi, kluby, kam chodí nejlepší smetánka. Ale také i bídu. Ale o tom by se mohl napsat celý článek. Taxikářovi jsem řekl, ať jede pomalu, že si chci prohlédnout i místní děvčata. On se usmál, dal mi vizitku, a řekl, že kdykoliv mám zavolat a on mě doveze do čtvrtě, kde je tisíc neskutečně krásných ženských a za dobré ceny.

Za dalších 30 minut jsem byl na místě. Jestli nevíte, co je Moskevská Věž Federace, tak si to vygooglujte. Věž Federace je dvojice mrakodrapů, které slouží jako hotel, kanceláře, anebo soukromé apartmány. Já měl zamluvený apartmán na 14 nocí s možností prodloužení. Moje firma mi to zaplatila, takže paráda. Budova měří přes 370 metrů. Já měl pokoj v 77 patře s jihovýchodním výhledem na řeku Moskvu. První den jsem normálně koukal celý den přes okna. Nemohl jsem se nabažit toho krásného výhledu. Další den jsem měl jednání s generálním ředitelem v marketingu. Vyjednávat s rusem je někdy docela zajímavé. Jenže, když se k tomu přidá dobře vychlazená vodka, smlouva je do hodiny podepsaná. Potom jsme šli s celým týmem do klubu, kde tancovaly neskutečně krásné Rusky. Ten večer jsem ani nevěděl v kolik jsem přišel zpět do apartmánu. Další firmu, kam jsem měl vyjednat novou smlouvu jsem měl navštívit o tři dny později. Přemýšlel jsem, co zde budu ty tři dny dělat. Napadlo mě, že mi známý z kanceláře řekl, že když zapnu Livejasmin chat, nebo Bongacams kamery a budu mít štěstí, docela rychle tam najdu nějakou kozatou ruskou ženskou. Rychle jsem se tam zaregistroval a měl docela štěstí. Na prvním chatu jsem si začal psát s jednou blondýnkou z Moskvy a na druhém erotickém chatu jsem narazil na brunetku, která bydlela dvacet minut za Moskvou. Slovo dalo slovo a nějak jsme se všichni spolu domluvili, že za mnou přijdou na apartmán. A prý ten mrakodrap moc dobře znají a vím kam mají jet.

nahá žena

Čekal jsem holky v 61 patře v nejvýše položené restauraci v Moskvě. Obě dvě přišly přesně ve 20 hodin, ta blondýnka se jmenovala Xenia a brunetka byla Anastasia. Vybraly jsme si čtyřchodové menu z jídelního lístku a nechali se obskakovat. Xenia i Anastasia do sebe kopaly jeden alkoholový drink za druhým. Nestačil jsem se divit, ale řekl jsem si „aspoň budou devuški povolnější“. O půlnoci už bylo docela veselo, holkám jsem rozuměl každé desáté slovo a raději je poprosil, aby mezi sebou mluvily anglicky, že jim moc nerozumím. Chvilku na to, jsem zaplatil za tři večeře a asi litr vodky v panácích a odvezl jsem si holky o pár pater výš do svého apartmánu. A tam začala ta pravá nefalšovaná dívčí live sex show.

Xenia na sobě měla krátkou koženou černou sukni a stříbrný lesklý top na ramínka, a Anastasia měla černé lesklé legíny a bílý top. Obě dvě měly čtyřky prsa, to jsem poznal docela rychle. Sedl jsem si na postel a oni se mně už na nic neptaly, obě dvě se začaly svlékat do spodního prádla. Anastasia měla černé kalhotky a bílou saténovou podprsenku a Xenia se svlékla do černého spodního prádla. Začaly se tam spolu olizovat, Xenia pomalu rozepnula Anastasii podprsenku a jemně jí sála vztyčené bradavky. Pak si vyměnily role a Anastasia svlékla Xenii jen do kalhotek. Já už si na posteli rozepnul pásek a kalhoty, aby se mnou holky neměly tolik práce. Xenia si mě pak celého svlékla a já tam ležel na prostěradle se ztopořeným ptákem a čuměl na ty dvě prsaté krásky.

akt ženy

Xenia mi začala honit penis, chvilku ho kouřila a zase chvilku pohonila a Anastasia mě rvala do pusy její velká objemná prsa s mega velkými vztyčenými bradavkami. Asi za pět minut se vyměnily, a to už jsem jedním prstem prozkoumával vyholenou sametovou kundičku Anastasie. Xenia nechtěla být pozadu, dala si kalhotky na stranu a už si pomalu nasedávala na mé mužství. Ani jsem nevěděl, jak rychle si na mě nasedla, ale necítil jsem nic, jen mokro na péru a mlaskání kundičky. Xenia byla ultra vlhká, co přiražení to mokrý squirt, tekla jak Amazonský vodopád. Anastasia jí držela za kozy a honila si svoji nateklou broskvičku. Vzájemně se líbaly a vzdychaly jak pornoherečky z erotického filmu na freevideo. Pak Anastasia řekla Xenii, že se chce také projet na mém českém péru. Chytil jsem Anastasii za boky a zezadu jí zajel do prciny. Ta začala tak nahlas řvát, že to muselo být slyšet i do dalších pokojů.

Dvě hodiny jsme tam spolu šoustali, holky se na mně střídaly, jednou ta, podruhé ta. Xenia milovala análek a já jí jej na konci sexu splnil. Nastříkal jsem celý můj horký ejakulát do jejího těsného zadečku. Anastasia to jen sledovala a zároveň si u toho masturbovala svoji lasturku tak rychle, až postříkala mokrým orgasmem celou postel. Holky se vedle mě svalily, každá z jedné strany a asi za pět minut jsme všichni usnuli, jak mávnutím kouzelného proutku. Ráno jsem se vzbudil jako první. Bylo sedm ráno, do oken svítilo slunce, a já koukal na ty dvě krásné ruské dívky, jak si tam spokojeně pospávají.

žena v prádle

Asi za dvě hodiny jsem je pomalu vzbudil, holkám jsem zaplatil, každé po 400 dolarech a řekl jim, že pokud by si to chtěly zopakovat, tak večer na stejném místě v restauraci. Anastasia se mi omlouvala, že by přišla moc ráda, ale má jiné povinnosti. Xenia slíbila, že přijde na sto procent a vzala by sebou kamarádku Irinu, že se mi bude moc líbit. Kolem 18cté mi přišla zpráva od Xenie, že bychom si mohli dát sraz v posledním patře, kde je luxusní vyhlídka a můžeme si tam dát zmrzliny kolik sníme. Slovo dalo slovo a přesně ve dvacet hodin jsme se tam sešli v cukrárně. Musím říct, že Irina byla fakt krásná ženská. Zrzka se zelenýma očima, osmičky kozy, velký zadek a perfektní vysportované fitness stehna, to mám moc rád. Dvě hodiny jsme se koukali z vyhlídky na celé město. Pak jsme sjeli asi o 20 pater dolů do mého apartmánu. A tam to znovu začalo. Tentokrát si vše na starost vzala Irina. Byla to taková domina v nablýskaném latexu a my dva s Xenií jsme jí museli poslouchat na slovo.

Lehla si na postel a my jí měli lízat kundičku a sát její gigantické osmičky prsa. Irina u toho vrněla jako kočka. Pak už jsem to nevydržel vytáhl rychle péro a začal ji tvrdě a zběsile šoustat. Xenia jí sála prsa, bradavky měla teda k nakousnutí. Pak jsme si to prohodili a Xenia si na mě nasedla a začala se projíždět. Irina mě sedla buchtičkou do tváře a já jí lízal její růžovou kundičku. Za pár minut z ní teklo jak z vodovodu a zaplavila mi tvář jejím mokrým chtíčem, který z ní pramenil. Celý večer jsme si užívali a zakončili to lízací polohou 69. Já stříkal sperma do pusy Xenie, ta se nechala lízat od Iriny, a já lízala Irinu. Neskutečný orgasmus.

prsa ženy

Musím říct, že jsem si prodloužil pobyt v Moskvě o 14 dní déle, sice mě to stálo velké peníze, ale kdo ví, kdy se tam zase podívám. Teď, když tyhle řádky píši, tak vím, že se do Ruska dlouho nepodívám. „Je už rok válka“. Tak aspoň mám nějaké krásné vzpomínky v mé paměti.

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Máte také rádi EROTICKÝ CHAT zdarma“?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (13 votes)