Festina si drží stále pozici

Značka hodinek Festina si svoji historii začala psát roku 1902 a vše započalo v malé švýcarské hodinářské manufaktuře. To totiž úplně prvně bylo vyryto jméno Festina na číselník náramkových hodinek. Jednalo se o drobné zlaté písmo. Také existovalo motto Festina Lente, což v překladu značí, spěchej pomalu. Toto moto se také velmi často vyskytovalo na nástěnných kyvadlových hodinách. A tak vlastně vznikla i značka Festina. Již v té době se spojovaly hodinky Festina s precizní prací, provedením a není ani divu, že dlouhých 70 let si držela tato značka velmi významnou pozici. Poté přišel čas na změnu a ani v tomto případě nezklamala. Festina se vydala do nové éry quartzových hodinek. Za tím stojí Miguel Rodriguez, který převzal značku Festina od rodiny, která byla zakladatelkou hodinářské společnosti.

modré hodinky

Vývoj se nezastavil

Festina samozřejmě se neustále rozvíjí a díky tomu nabízí svým zákazníkům stále velmi zajímavé hodinky. Není problém si například zakoupit Festina Automatic hodinky, které vynikají tím, že se v podstatě díky automatickému mechanismu dobíjí běžným pohybem ruky, což je samozřejmě v dnešní době úplně nejlepší. I zde se naleznou rozličné funkce, tudíž každý zákazník si může snadno vybrat odpovídající hodinový strojek. Rovněž je dobré se zaměřit i na úroveň vodotěsnosti, která je u každého modelu rozdílná. A to samozřejmě není vše, co vám hodinky Festina mohou nabídnout. Stačí se podívat na bohatou nabídku.

pánské hodinky

Exkluzivní hodinky pro každou příležitost

V současné době je přirozeně více hodinek, z kterých doslova přechází zrak. Ženské hodinky již dávno nejsou jen pro potřebu toho, aby ukázaly čas. Povýšily na jakousi formu módního doplňku. Není divu, že tudíž existují tak rozličné modely, které se samozřejmě liší nejen vzhledem, strojkem, funkcemi, ale také cenovou relací. Je logické, že hodinové strojky doplněné o drahé kameny nebudou patřit k nejlevnějšímu sortimentu. Zkrátka nepřijdou ani muži, pánské hodinky mají dostatek funkcí, které uspokojí jejich požadavky a potřeby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup