Chcete si splnit sen o vlastním bydlení?

Nyní máte jedinečnou šanci, jak celou věc zařídit! Pakliže nejste příliš nároční v tom, jak velkou podlahovou plochu by měla vaše stavba mít a záleží vám na tom, abyste žili na vlastním pozemku, jistě se vám zalíbí život v mobilním domě!

dum na klic

Horká novinka, ve které se na západě běžně bydlí

Zatímco u nás je takové bydlení stále velkou novinkou (ovšem její popularita strmě stoupá), na západ od nás lidé tyto stavby využívají zcela běžně. A jsou s nimi plně spokojeni.

A jistě s nimi budete spokojeni i vy, stačí si je vyzkoušet. Ovšem než se rozhodnete, důkladně si je prohlédněte. V centru vzorových staveb jistě najdete takovou, která se vám bude zamlouvat.

dva domky u cesty

Malá podlahová plocha, na které najdete vše potřebné

I přes menší podlahovou plochu zde najdete všechno, co je potřeba ke komfortnímu bydlení. Rozhodně vám zde nebude chybět nic, na co jste zvyklí. Ať už jde o spotřebiče, vybavení domácnosti, anebo třeba o přípojky na energie. V tomto směru jde o naprosto tradiční bydlení, a to jak svým vybavením, tak i vnějším vzhledem – protože ač je domek menší, stále má typický tvar běžného bydlení, na jaké můžete v České republice narazit.

Každý, kdo na bydlení spěchá, takovou stavbu jistě ocení. Hotová je za několik týdnů. A navíc, nebude vznikat na konečném místě, ale v areálu výrobce. To je možné proto, že se jedná o stavbu bez pevných základů, která není přímo spojená se zemí. Takže vás nečekají běžné komplikace, které bývají se stavbami spojené – hluk, prach, rozježdění pozemku, a tak podobně. To jistě oceníte nejen vy, ale také vaši sousedé.

Ovšem nejlepší zprávou je určitě cena takové stavby, která se pohybuje okolo jednoho miliónu korun, což z ní činí nejdostupnější bydlení široko daleko. Ať už proto, že na takové bydlení zvládnete pohodlně našetřit, anebo proto, že vám k jeho pořízení stačí i menší krátkodobý úvěr.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup