Domácí kino, zesilovače a mixpulty

Do kina na nějaký ten velkofilm nemusíte daleko. A už vůbec se o něj nemusíte dělit v sále s ostatními lidmi. Užijte si parádní kino přímo v pohodlí vašeho domova. K tomu, abyste si mohli naplno vychutnat nejenom perfektní obraz, ale i zvuk, budete potřebovat speciální techniku, která se o to postará. Užijte si dechberoucí domácí kino při sledování vámi vybraného filmu. Kompletní sada značkové techniky vám zajistí úžasný zážitek pro vaše oči i uši.

domácí kino

Potřebné vybavení pro parádní domácí kino

Vybavte si váš obývací pokoj skvělou technikou zajišťující úžasný obraz i zvuk při přehrávání filmů, seriálů a koncertů na vaší televizi. Pořiďte si potřebné vybavení pro vaše domácí kino. Vyberte si z široké nabídky komponentů jako jsou AV Receivery a různé druhy kanálů. Pořídit si můžete také rovnou kompletní sadu pro domácí kino. Ta obsahuje kompaktní reprosoustavu v podobě reproduktorů a receiveru. Díky tomuto setu si můžete naplno užít perfektní prostorový zvuk přímo ve vašem obýváku prostřednictvím speciální technologie. Vychutnat si můžete i další zvukové efekty. U soustav pro domácí kino oceníte i dlouhou řadu zajímavých funkcí.

Zesilovače pro zajištění dokonalého zvuku

O zvuk, který bude přesně podle vašich představ, se postarají speciální zesilovače a předzesilovače. Kvalitní zesilovače a předzesilovače pro Hi-Fi systémy z nabídky zesilují zvukový signál a tím zajišťují lepší přenos zvuku. Vsaďte proto na kvalitní předzesilovače a zesilovače včetně dalších doplňků v podobě koncových zařízení, převodníků, AC receiverů, D/A převodníků a dalších.

mixpult

Speciální technika pro amatérské i profi dýdžeje

Oblíbili jste si mixování hudby? Ať už patříte mezi amatérské dýdžeje, nebo jste na poli této zábavy profesionály, vaši práci či koníček vám zpříjemní kvalitní mixpult. S DJ mixpulty renomovaných značek jako je Denon, Native Instruments nebo Numark si zajistíte perfektní ozvučení při tvorbě a mixování hudby. Mixpulty se skvěle hodí nejenom do zkušeben, hudebních klubů, ale i pro domácí nahrávání.