Fotky jsou skvělou vzpomínkou

Dostali jste za úkol zorganizovat vesnický ples, čeká vás maturitní ples, nebo zařizujete firemní večírek ve velkém stylu? Existuje celá řada událostí, kde by se rozhodně vyplatilo mít k dispozici exkluzivní fotokoutek, kam by se mohli chodit účastníci fotit a vytvářet si tak skvělou památku na danou událost. Díky tomu, že je pronájem tohoto koutku cenově velmi dostupný, si ho budou moci dovolit třeba i studenti na střední škole, kteří chtějí mít skvělou památku na svůj velký večer, nebo třeba lidé, kteří slaví kulaté narozeniny či jiné výročí a také by si chtěli odnést z dané oslavy krásné suvenýry. Jedná se zkrátka o dostupnou záležitost, která má však obrovskou hodnotu.

střevíce na plese

Zajímavé rekvizity jsou výborným ozvláštněním

Zapomeňte na obyčejné a nudné fotky, které splývají s ostatními. Pokud chcete všechny přítomné pobavit a rozproudit dobrou náladu, využijte nejrůznější foto rekvizity. Jedná se o rekvizity, které můžete libovolně používat. Představte si to třeba jako kovbojský klobouk, obří brýle, korunku pro princeznu, různé cedulky s vtipnými nápisy a tak dále. Fantazii se meze nekladou, k dispozici jsou desítky nejrůznějších rekvizit, které čekají na to, až je vyzkoušíte. Vaše vzpomínky tak získají najednou úplně nový nádech, a budete se usmívat pokaždé, když snímek uvidíte.

maska přes oči

Tisk na místě je skvělé zpestření

Doprava fotokoutku na místo dopravy je samozřejmě zdarma. Přijede s ním i obsluha, která se bude po celou dobu konání akce o vše pečlivě starat. Tento interaktivní koutek je opravdu všestranný, nejenom, že dokáže pořizovat vážně skvělé a kvalitní snímky za všech světelných podmínek, dokáže je také rovnou tisknout. Ano, už ze samotné akce si budete moci odnést balíček snímků v kabelce, a neřešit následný tisk. Snímky lze navíc okamžitě posílat i na email, pokud preferujete spíše elektronickou podobu.