Nemáte rády jehlové podpatky? Podívejte se na stejně elegantní alternativy na ploché podrážce

I když boty na jehlovém podpatku patří nejelegantnějším dámským botám, ne každá žena si může dovolit jejich časté nošení. Mnoho žen rezignuje na to ze zdravotních důvodů, zatímco jiné se prostě necítí komfortně a dobře v takovém druhu bot. Naštěstí na osoby, které nemají rády boty na jehlovém podpatku, čekají jiná řešení v podobě vkusných bot na ploché podrážce. Nepotřebujete vysoké podpatky, abyste vypadaly elegantně, módně a žensky.

Baleríny

Nejpopulárnější elegantní boty na plochém podpatku jsou baleríny. Díky velkému pohodlí je nosí ženy v každém věku – od malých holčiček po starší ženy. Balerínky jsou nabízené v mnoha podobách, najděte tady výjimečně elegantní modely, ideální pro dokonce i nejoficiálnější příležitosti. Verze v tónovaných barvách stačí sestavit s vhodnou sukní, šaty, kalhotami nebo oblekem, což stvoří ideální komplet pro obchodní schůzky, konference, školení a jednání. Můžete je nosit také každý den, např. do kancelářské práce. Elegantní baleríny můžete také nosit na různé soukromé příležitosti, takové jako rande, party, divadlo, rodinná oslava. Stále více žen vybírá elegantní, zdobené zirkony nebo křišťály modely jako prvek vlastní svatební stylizaci. Nevěsta nemusí tedy nosit nepohodlné boty na jehlových podpatcích. V krásných, světlých, přizpůsobených k šatům balerínách bude vypadat stejně oslňující, a tím si zajistí důležitý komfort.

3

Lordsy

Elegantní baleríny nejsou jedinou alternativou bot na jehlovém podpatku. Boty na vyšším podpatku můžete nahradit také kultovními dámskými botami typu lordsy na ploché podrážce. Tyto boty připomínají modely, které kdysi nosila aristokracie, navíc právě jí vděčí za svůj název. Vkusné, pohodlné elegantní polobotky – takovým způsobem lze stručně popsat lordsy. Vybírajíc vkusné, minimalistické verze a spojujíc je s vhodným oblečením, můžete si zajistit pohodlí, a zároveň prezentovat smysl pro styl. K elegantním outfitům ideální budou klasické, černé, kožené lordsy, a také i modely se subtilním zdobením, např. páskem, přezkou, mašlí. Dokonce i jednoduchá kompozice s oblíbenými úzkými kalhotami, bílou košilí a sakem bude zárukou dobrého vkusu, úhlednosti a estetiky.

Mokasíny

Botami na ploché podrážce, do kterých se už dávno zamilovaly ženy, jsou mokasíny. Ony také, vedle balerín a lordsů, mohou být ideální náhradou bot na jehlovém podpatku. Mokasíny jsou univerzálními botami – na jedné straně dobře vypadají v každodenním vydání, ale najděte také i modely, které jsou synonymem elegance. Tyto boty – jak ve verzi kožené, tak i semišové – můžete nosit do práce, školy, na společenská setkání a různého typu rodinné svátky, třeba narozeniny, první přijímaní nebo křest. Hodně žen, kterým se líbí módní, trošku pánský look, rády nosí mokasíny s oblekovými kalhotami a košilemi. Bez ohledu na to, zda má stylizace formální nebo poloformální charakter, tyto boty vždy zajišťují pohodlí během nošení, což je jejich nepohybnou výhodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup