Nutný počítač

V dnešní době je počítač téměř nutností a jen málokdo si dokáže představit živit bez počítače. Myslím, že jen málo lidí. Navíc doba jde dopředu a myslím si, že i kdyby člověk počítač nechtěl, tak by byl stejně nucen si ho pořídit. Vždy některé žákovské knížky jsou už jedině online. Alespoň znám v nás v Česku dvě základní a střední školy, kde je pouze online žákovská knížka. Takže kdo nechce počítač, je na tom špatně. Navíc se na internetu dá toho tolik sehnat, že byste se až divili. Navíc díky počítači hodně taky ušetříte. Nemusíte kupovat knihy, protože si je můžete číst pohodlně online. Online knihy jsou velmi populární a myslím, že jsou i velmi ekologické.

Skoro v každé domácnosti počítač je.

Navíc se dá taky studovat a díky počítači můžete studovat online. To já jsme si díky počítači dodělala dálkově maturitu. Jsme na sebe hodně hrdá, protože díky tomu mám maturitu. A nebýt počítače, tak mám stále jenom výuční list. Vždycky jsem toužila po maturitě, ale musela jsem taky pracovat, takže jedině škola online by mě mohla zachránit. Navíc se dá díky počítači taky skvěle zabavit nebo si zahrát hry. Například můj syn se díky počítači naučil anglicky a umí počítat. V pěti letech dokáže sčítat i dvojciferná čísla a umí počítat i do mínusu pod nulu. To já v jeho věku ani nedokázala čísla rozpoznat. V jeho pěti letech pomáhá prvňáčkům s čísly.

Na počítači se dobře pracuje.

 Myslím, že počítač je tady velmi užitečný a věřím, že za deset let už bude opravdu jen nutností v každé domácnosti. Jen si vzpomeňte na dobu covidu. To tehdy byl počítač nebo notebook velmi potřebný a nahradit ničím nešel. Možná tak mobilem, ale věřte, že počítač je velmi výhodný a myslím, že je škoda, že jsou lidé, kteří ho z nějaké své víry odmítají. Jednou je jim bude hodit ať chtějí nebo ne. A jak jistě víte, tak je hodně druhů a typů počítače, takže si jistě dokážete představit, že je jich hodně a je těžké se někdy rozhodnout. Někdo vám ale s výběrem toho pravého počítače jistě pomůže.

Posted in PC