Co odhalí pravidelná revize vzduchotechniky

Když byl poprvé uveden do kin film Dovolená s Andělem, sklidil obrovský úspěch zejména kvůli svérázné filmové roli Jaroslava Marvana. Revizor elektrických drah města Prahy byl pověstný svou precizností a důsledností a dbal o to, aby se v městské dopravě udržoval pořádek. Mnoha lidem to nebylo a není dodnes po chuti, ale není revizor, jako revizor – jestliže je stejně tak důsledný pracovník, který provádí revizi vzduchotechniky, může vás ochránit před mnoha nepříjemnostmi.

tři splitové jednotky

Zabrání vzniku požáru – některé příčiny požáru bývají tak nenápadné a skryté, že byste je možná vůbec neočekávali. Jednou z nich je i vzplanutí usazeného prachu uvnitř klimatizace. Stane-li se to v nevhodný okamžik, kdy nejste doma a nemůžete zasáhnout např. hasicím přístrojem, anebo ihned nevoláte hasiče, může celý váš dům skončit v plamenech a to je pak doslova rodinná tragédie. Během krátké doby můžete přijít doslova o všechno. Proto bychom měli nechat pravidelně revidovat elektrické rozvody, elektrospotřebiče a zároveň i vzduchotechniku.

klimatizace v domě

Zamezí zdravotním problémům – klimatizace, to je zároveň skryté doupě, kde číhají bakterie a plísně. Je to pro ně doslova ráj, mají tu v podstatě neomezené možnosti k rozmnožování, najde se tu mnoho organického materiálu, který spolu s prachem nasává venkovní splitová jednotka, a který zčásti ulpívá na vnitřních rozvodech. Důležitou podmínkou k rozmnožování patogenů je i vlhkost a vhodná teplota a to v klimatizacích bývá standardně. Jestliže se revize vzduchotechniky https://www.taurisplus.cz/produkty-sluzby/kamerove-prohlidky/ zanedbává, plísně a bakterie pak vesele putují do místnosti pokaždé, kdy uvedete tento systém do provozu.

Spolu s rozkládajícím se organickým materiálem dochází uvnitř zanedbaných klimatizačních rozvodů i ke vzniku zápachu a to je další důvod, proč podrobit zařízení důkladné revizi a následnému čisticímu procesu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup