Perfektní auto

Vždycky jsem chtěla nějaké auto. Chtěla jsem ale vždy jenom nějaké malé auto. Bydlím totiž ve městě, tak podle mého názoru by bylo velmi nepraktické, kdybych měla velké auto. Kam bych ho dala? Myslím, že auta v dnešní době jsou hodně drahá. Ale vlastně je to takový velký luxus mít auto. Nebo si myslíte, že auta jsou v dnešní době levná? Zajímavá otázka pro všechny. Myslím, že je něco jiného si auto pořídit anebo ho provozovat. Myslím, že užívání auta je velmi drahé a teď v posledních dvou letech se to velmi změnilo a taky zhoršilo. A jen si vezmete třeba ty pohonné hmoty. Podle mého názoru jsou ceny naprosto katastrofální. Všechno je tak hodně drahé, že mnoho lidí už ani nemůže řídit auto. Neřídilo by z toho důvodu, že provoz aut je velmi drahý a nákladný.

Čistý interiér je luxus.

A já s nimi jenom souhlasím. Sama jsem zmínila, že mám auto. A musím říct, že měsíční náklady se mi prodražily o dva a půl tisíce korun za měsíc. A tak si to jenom vemte. Auto je tak drahé, že jsem musela slevit na svých koníčků. A nemůžu už chodit na jógu. Musela jsem tam zrušit členství, protože moje auto mě vyjde opravdu na hodně peněz. Autem jezdím do práce a taky vyzvedávám syna z kroužků a taky ze školky.

Miluji auta!

Takže auto nutně potřebuji. A taky na velké nákupy. Nicméně ale je zase prima, že se dostanu tam, kam chci, a to v jakoukoliv dobu. Takže nemusím se spoléhat na žádné autobusy. Navíc autobus má zpoždění, tak se mi to ani nevyplatí. A tak jsme si řekla, že jízda autem bude o mnoho lepší než autobus. I když již dnes pěkně funguje i taxi nebo uber, ale na druhou stranu už je to taky zdražené. Jak se zdražily pohonné hmoty, tak je logické, že se zdraží všechno. Bohužel je to tak. Zdražování je v poslední době velmi kruté a taky rychlé, takže člověk ani neví, co může další dny očekávat. Já o tom vím své, protože mi už docházejí úspory na nové kolo nebo motorku.