Skvělá technika

Technika je v dnešní době velmi oblíbená a co víc, tak je velmi obsáhlá a je toho tolik, že by to člověk ani nespočítal. Techniky je v dnešním světě tolik, že člověk ani neví, co všechno v našem světě je. Myslím, že nás svět by se dal nazvat technickým světe. A největšími technickými městy a technickými vynálezy je bezpochyby Japonsko. K Japonsku jsem měla vždycky hodně blízko, protože se mi líbí japonská kultura a lidi v Japonsku jsou velmi příjemní a hodní. Taky se mi nikdy nestalo, že bych znala nějaký japonský výrobek, který by nebyl skvělý. Myslím, že Japonsko má vždy skvělé a kvalitní výrobky. Navíc co bych my dělali bez techniky? 

Technika stále roste.

Například televize. Já jsem televizní závislák a maniak a nedokážu si představit, že bych byla jeden den bez televize. Vím, že televize není zdravá, ale já jsme na ni zvyklá. Musím ji mít denně zapnutou a to celý den, když jsem doma. Jsme na ni tak zvyklá, že je to první, co ráno udělám. Vstanu a pustím televizi. nemám ráda ticho, takže televize je můj dobrý společník.

Kvalitní technik je výhra.

Navíc někdy i ten nejlepší společník, protože si můžu s ním dělat co chci a nemusí se sním hádat. Ale i tak si nedokážu představit ani život bez mobilu. Jsem na něm závislá, to se přiznám ale vím, že jistě nejsem jediná. Dnes je každý na něčem závislý a já to beru tak, že lepší závislost na mobilu nebo televizi něž na nějakých tvrdých drogách. Navíc i můj syn, kterému je pět let, už umí stáhnout film na počítači nebo si zavolat, poslat obrázky, umí hrát hry a hlavolamy. Vím, že hodně lidí nemá rádo techniku spojenou s dětmi, ale můj syn se díky technice naučil anglicky a taky umí počítat příklady. S to díky mobilu a tabletu, který dostal na Vánoce. Myslím, že každý člověk má svou oblíbenou techniku. A co lednička? Tu má doma každý a taky ji všichni nutně potřebujeme. Já to mám stejně jako s mobilem a televizí. Každý má něco a nelze mu ale vůbec vyčítat.