Strašáci druhého rande

Našli jste si úžasného kluka nebo holku a své první rande máte již za sebou? Čeká vás druhá schůzka, ale máte z ní obavy? Vývoj prvního rande může mít své stopy u následujícího. Co dělat, a jak se chovat, aby toto dostaveníčko nedopadlo katastrofou? To se dozvíte v tomto článku!
milující se pár 

Vyčerpání zásoby témat

Není třeba zmiňovat fakt, jestli nic necítíte k vašemu protějšku, nebo s ním nevidíte žádnou budoucnost, není třeba se nutit a toto rande absolvovat. Jak již bylo řečeno, průběh prvního dostaveníčka může mít svůj efekt na tomto druhém kole. Jestli jste čekali až příliš dlouho, až to jeden utne a rozloučíte se, a přitom jste rozebrali snad všechna vážná témata, o kterých se vážně můžete bavit ve společnosti, nyní vám pravděpodobně další náměty ke konverzaci nezbyly, a snažíte se vymyslet něco jiného, aby nevzniklo trapné ticho. Šetřete svými nápady k diskuzi, protože nevíte, jestli se vám nebudou hodit i příště.
 dvojice u vody

Intimní psaníčka

Velmi často se stává, že mnoho párů si před schůzkou napíše pár zpráv, byť s intimní tématikou. Jelikož tito dva zabrousili do intimních sfér, na rande dělají jakože nic, jsou k sobě odtažití, byť si nevykají. Vyvarujte se toho. Nejlepší bude, když spolu nebudete prozatím komunikovat, a už vůbec nepsat lechtivé zprávy. Jedině tak se budete na sebe více těšit a k závěru může být i něco víc.
 

Bavení se o ex

Vzpomínání na své dřívější lásky. Věc, která se absolutně nedělá. Mluvením o svých ex riskujete, že se váš protějšek obleče, odejde a už o něm nikdy neuslyšíte. Při nejhorším. V lepším případě vás budeš několik dnů ignorovat. Nikoho nebaví poslouchat řeči o tom, jak byl její dřívější přítel krásný a sexy, zatímco vy se vedle něj cítíte jako pytel brambor. Rozhodně jí nezalichotíte, když jí povíte, že vaše minulá holka měla větší prsa.
 líbající se pár

Otravné maličkosti

Neustále mluví, vás to nudí, neposloucháte a místo toho si všímáte neobvyklých detailů, kterých jste si dříve nevšimli. Kousání nehtů, křivé zuby, přehnaná artikulace – tomu všemu v současné chvíli věnujete největší pozornost. Přemýšlíte, jestli to překousnete, nebo váháte nad tím, jestli svou známost chcete i příště vidět, nebo to okamžitě neskončit. Když se dostanete do této fáze, průběh celého setkání často nevyjde moc dobře.
 

Děravá paměť

Tragické fiasko může nastat ve chvíli, kdy vaše známost dokáže nulové znalosti o vaší osobě z prvního rande. V této chvíli máte jasno, že ho/jí už nechcete nikdy vidět, a jakmile nastane příležitost k odchodu, využijete ji. Následně přerušujete s touto osobou jakýkoliv kontakt.
 

Čas na sex?

Třešničkou na dortu je dobrý sex. Rozhodnete-li se, že druhá schůzka je ideální pro vášnivou noc,  snažíte se toto téma nadhodit do hovoru. Problém nastává ve chvíli, kdy vyjde najevo, že ho ten druhý nechce, nebo se ostýcháte. Nedokážete se sladit, a zároveň o tom moc nechcete mluvit, protože je to citlivé téma. Toto rande má dvě možné zakončení – naprostý nezdar nebo potupné podřízení. Tak či tak, oboje nebude zrovna příjemné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup