Peníze pro spotřebitele i podnikatele

Možná jste už slyšeli pojem nebankovní hypotéka. Co vlastně znamená? Každého jistě napadne, že se jedná o druh půjčky nebo úvěru, akorát s tím rozdílem, že si nejdete pro peníze do klasické banky, ale zvolíte nebankovní společnost. V čem se to liší? Jaké jsou změny v poskytování financí? V zásadě jde o obdobu klasické půjčky z banky. Zašlete pomocí internetu žádost, udělá se předběžný návrh, vypočítají se veškeré proměnné. Pokud volíte hypotéku, tak samozřejmě ručíte nemovitostí. Z té získáte, stejně tak jako v bance nějakých 70% z odhadu. Pak se vypočítá výše úvěru, také úroková sazba, doba splácení, po jakou chcete splácet, nastaví se výše měsíční splátky a pak se vše může potvrdit, pokud s tím souhlasíte nebo se doladí detaily, vše se odsouhlasí a druhý den máte na účtu peníze. Celou částku, se kterou můžete naložit podle libosti.

podnikatel peníze v ruc

V případě, že jste soukromá osoba, pak velice rádi zprostředkujeme speciální a možná nejnižší úrokovou sazbu. Nikdo nebude kontrolovat registry ani záznamy, takže i přes nějaký ten nedoplatek, který jste měli v minulosti, si můžete vzít plnohodnotný úvěr. Stejně tak je to s doložením příjmů. Samozřejmě, že si musíme ověřit, zdali máte z čeho splácet, ale na druhou stranu je právě toto dokazování velice jednoduché a vyřídíte ho během pár minut.

lidé si dávají peníz

V případě podnikatelů je potřeba dodat, že se jedná čistě o podnikatelský úvěr, a proto musíte peníze vložit do svého podnikání. Nebankovní americká hypotéka https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/ je vhodná jak pro spotřebitele, tak také pro podnikatele. Jakmile volíte hypotéku, tak ručíte nemovitostí. Může se jednat o dům, byt, pozemek, budovu, halu, komerční objekt a spoustu dalších nemovitostí, ze kterých se vypočítá 70% z hodnoty nemovitosti a na tuto částku se může poskytnout úvěr. Pokud ručíte nemovitostí, získáte velice nízký úrok. Dobu splatnosti si můžete volně nastavit, záleží na tom, jak dlouho chcete splácet a jaké máte možnosti splácení.