Věci do práce

Víte, co jsou to měřidla? Třeba například měřidla ve strojírenství. Můžete tady koupit třeba například posuvná měřidla anebo mikrometrická měřidla. A jsou tady taky pasametry a mikro pasametry. A vy si myslíte, že tohle je práce pro muže anebo, že na tyto stránky může chodit pouze muž. Tohle není pravda, protože si pamatuji, jak moje teta ráda pomáhala svému manželovi, mému strejdovi v garáži. A navíc vás také jistě překvapí, když vám řeknu, že moje teta se strejdou jsou oba dva zedníci. Ano oba dva pracuji jako zedníci a staví domy. Například moje teta se může pochlubit, že už zvládla postavit s firmou a taky s jejím manželem už čtyři velké domy. Opravdu jsem na ně pyšná. A nevím, jak bych třeba já zvládla postavit barák. No já bych to určitě nezvládla. Protože jsem ráda, že alespoň jedna žena z našeho klanu tohle dokáže.

Retro měřící stroje.

Takže jsem si řekla, že měřidla ve strojírenství nebudou opravdu nic pro mě. A navíc jsem ale byla ráda, že alespoň teta tohle umí. Pokud ale sháníte něco pro kovovýrobu, tak se taky nebojte navštívit stránku e-nastroje.cz. Tedy na této internetové stránce, internetovém e-shopu najdete opravdu cokoliv, co budete potřebovat.

Měřit se dá všechno.

Pokud vás třeba zajímají taky další měřidla a další ložiska nebo lamelové řetězy pro variátory, tak se nebojte a zkuste se zeptat. Tady na této internetové stránce najdete taky kontakt anebo informace o firmě, které vás budou zajímat. A jenom se nebojte a zkuste se obrátit na firmu. A pokud se ani k tomuto neodhodláte, tak se nebojte požádat někoho o pomoc. Jsme ráda, když mám v rodině někoho, kdo mi se vším pomůže že na někoho v rodině se mohu spolehnout. Jsme ráda taky za to, že si v rodině opravdu s každým rozumíme, protože si taky se vším pomáháme. Takže až budu potřebovat znát nějaké informace o měřidlech I-nastroje, tak půjdu za mou šikovnou tetou.